Jūsu dators neslēdzas? Operētājsistēma neielādējās? Dators bremzē, restartējās vai ir dzirdamas dīvainas skaņas? Iespējams, Jūs interesēs mūsu servisa centra piedāvājums. Mēs pilnībā nodrošinām tehnisko atbalstu lietotājiem un pilnībā risinām problēmas ar datoriem visā Latvijas teritorijā.

Mūsu priekšrocības

Apvienojot mūsu labāko speciālistu pieredzi un zināšanas, mēs apņemamies par jebkuras sarežģītības datoru remontu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir sistēmas darbības traucējumi vai aparatūras bojājumi, mūsu meistari jebkurā gadījumā atjaunos datora normālo darbmūžu. Visi darbi notiek mūsu darbnīcā, kas ir aprīkota ar modernām lodēšanas stacijām un instrumentiem precīzai diagnostēšanai un remontam.

Tieša sadarbība ar vadošajiem datortehnikas ražotājiem ļauj mums uzstādīt oriģinālās detaļas par pieņemamām cenām. Turklāt, mēs iepriekš iegādājamies vispopulārākās sastāvdaļas, lai datoru remonta laikā neterētu līdzekļus un laiku meklējot, piemētotākās detaļas. ACER, ASUS, HP, DELL, LENOVO, APPLE - visi šie un daudzi citi zīmoli ir pazīstami mūsu meistariem. Ja jums rodas problēmas ar klēpjdatoru, planšetdatoru vai netbook, nekautrējaties un piezvaniet mums!

Mūsu servisa darba laiks ir 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedeļā.

Tikai ļoti nopietnos gadījumos, kad iekārta ir nopietni bojāta, remonts var ilgst ilgāk, turklāt, klients par to tiks informēts iepriekš.

Datora remonts Jūsu mājās!

Ja jums nav laika vai vēlmes vest Jūsu stacionāra datora bloku uz mūsu darbnīcu, tad mēs veiksim datora remontu Jūsu dzīvesvietā. Pirms meistara izsaukšanas uz Jūsu dzīvesvietu, apmeklējiet mūsu veikalu vai biroju, lai noformētu pieprasījumu remontam un sarunāt Jums izdevgāko remonta laiku. Rezervāciju var veikt arī telefoniski, vai sazinoties ar mums pa elektronisko pastu.

Pēc pasūtijuma noformēšanas, mūsu meistars ieradīsies saskaņotā laikā ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem, rezerves daļām un citu aprīkojumu, lai ātri un kvalitatīvi veiktu bojāto datortehnikas remontu.


Jūs varat iepazīties ar remonta un garantijas noteikumiem sadaļā - svarīgi zināt.