Kad tehnika kļūst par produktu masu ražošanā, un mūsdienu tirgus diktē modi uz pastāvīgu jaudas palielināšanu, tehnikas gabarītu izmēru samazināšanu, mobilo ierīču drošība neizbēgami samazinās. Neņemot vērā to, ka mobilo tālruņu ražotāji cenšas uzturēt visaugstākus kvalitātes standartus, konkurence bieži vien veicina to, ka tirgū parādās "neapstrādāti" produkti, kas tiek pilnveidoti jau patērētāju ekspluatācijas laikā. Populārs gadījums ar Samsung Galaxy Note, kuriem sprāga akumulatori, projekta kļūdu deļ.

Ja runā par defektiem mobilo tālruņu tirgū, tad lielākajā daļā gadījumu ir vainīgi nevis ražotāji, bet paši īpašnieki. Telefonus sasit, bojā ar ūdeni un citiem šķidrumiem, pārkarsē, mēģina paši remontēt, eksperimentē ar neoficiāliem programmatūras nodrošinājumiem - parasti tas viss noved pie mobilās ierīces bojājumiem un nepieciešamības to remontēt.

remonts

Priority Serviss kompānija nodrošina visaugstākās kvalitātes mobilo tālruņu un planšetdatoru remontu, kā arī jebkuras sarežģītības remontu. Diagnostikai un remontam, mēs izmantojam tikai profesionālās iekārtas. Mūsu uzņēmums ir viens no dažiem, kas sniedz klientiem bezmaksas ierīces diagnostiku, pat ja klients atsakās veikt turpmāku remontu. Mēs sniedzam garantiju par paveikto darbu.

Jūs varat iepazīties ar remonta un garantijas noteikumiem sadaļā - svarīgi zināt.