437459-curvature.jpg

Diemžēl monitoru uzbūve, izmantojot šķidro kristālu tehnoloģiju, nav perfekta. Un, tāpat kā jebkura elektronika, darba procesā tie parasti mēdz salūzt. Jaunā monitora iegāde, neskatoties uz to pieejamību un izplatību tirgū, joprojām nav lēta. Un tas nav tik vienkārši atteikties no monitora, ar kuru jau pierasts strādāt, un kas pielāgots tieši Jūsu vājadzībām. Tāpēc šajā situācijā lietotajiem atliek viena iespēja - labot monitoru servisā.

 Tipiski monitora darbības traucējumi

  • Barošanas avota kļūdas. Šinī gadījumā tiek remontets barošanas bloks, kas vecajos modeļos ir atsevišķa elektroplate, bet pēdējās paāudzes monitoros barošanas bloks atrodas ārpusē, kas atvieglo ierīces remontu. Lielākajā daļā gadījumos barošanas avou remonts ir rentabls un tam nav augstās remonta izmaksas.
  • Sprieguma pārveidotāja kļūme. Pārveidotājs ir atbildīgs par augstsprieguma piegādi pie  apgaismojuma elementa. Šajā gadījumā ekrāns parastā stāvoklī būs tumšs, bet apgaismojot zem galda lampas - izskatīsies izbalējis. Pārveidotājs ir uzstādīts vecā parauga monitoros, tā saucamajos LCD monitoros. LED monitorā nav invertora, jo gaismas izstarošanai ir uzstadīti diodi. LED monitoram ir atsevišķa shēma, lai kontrolētu diodes spīdumu, gadījumos, kad tiek kontrolēta spilgtums, tiek izmantota klaiņojoša impulsa modulācija. Pārveidotāja vai LED regulatora remonts vairumā gadījumu ir rentabls un tam nav augstās remonta izmaksas.
  • Apgaismojuma lampu defekts. Displejs kļūst blāvs vai pilnīgi tumšs,mēdz būt arī rozā nokrāsa. Lampas var "mirt" mehānisku bojājumu dēļ, sitiens, mitruma nokļūšana apgaismojuma elementā, kā arī  apgaismojums var vienkārši izdegt, darba apstākļosm kad tiek izmantots paaugstināts spilgtum. Šajā gadījumā ir ietecams nomainīt visus apgaismojuma elemetus, lai turpmāk viņi strādātu vienmērigi un bez traucējumiem. Apgaismojuma elementu maiņas laikā ir nepieciešams noņemt matricu, un mēdz būt, kā remonts nav ekonomiski izdevīgs, dēļ ļoti liela darba apjoma. Remonta izmaksas ir atkarīgas no ekrāna izmēra, jo platāks monitors, jo garākie un dārgākie apgaismojuma elementi tiek izmantoti.
  • Vadības panelis defekts. Attēls var būt ģeometriski izkropļots, tiek rādīts ziņojums par nepareizu izšķirtspēju, frekvenci vai citiem parametriem vai attēls uz montiora var patstavīgi pārvietoties. Vadības paneļa remonts lielākajā daļā gadījumu ir rentabls, parasti tiek mainīta datu pamatplate.
  • Mehāniskie bojājumi matricai. Ja matrica ir fiziski bojāta, tai ir radušās plaisas, utt, matricas remonts nav ieteicams, jo tas prasa pilnīgu aizstāšanu ar jaunu matricu, kas 99% gadījumu nav izdevīgs. Kad ierīce tiek aplieta ar ūdenī uz ekrāna var parādīties traipi un balti plankumi. Šis remonts ir iespējams,bet nepieciešams izjaukt matricu un izžāvēt filtrus, kas atrodas aiz šķidro kristālu paneļa. Remonta izmaksas ir atkarīgas no monitora lieluma.

remonts

Priority Serviss nodrošina jebkuras elektronikas  profesionālo remontu. Mēs izmantojam profesionālo aprīkojumu diagnostikai un remontam. Remontu cenas nekad nav saistītas ar zīmolu, ražotāju vai sakotnējas ierīces cenas. Galvenie kritēriji ir darba sarežģītība, apjoms, pavadītais laiks, remontējot ierīci un rezerves daļu cenas. Mūsu uzņēmums ir viens no tādiem, kas klientam piedāvā bezmaksas ierīces diagnostiku, pat ja klients atteicās veikt turpmāku remontu.

Jūs varat iepazīties ar remonta un garantijas noteikumiem sadaļā - svarīgi zināt.